Про нас

опубліковано в категорії: Питання роботи магазину | 0

Ми раді вітати Вас на сторінці інтернет-магазину “Віраж”!

На цій сторінці Вашій увазі представлені обрані товари магазину “Віраж” з міста Канева, який з 1997 року пропонує Клієнтам свої товари та послуги “офлайн”. Сподіваємось, що товари, представлені нами, Вам сподобаються, та будуть довго й надійно Вам служити.

Основним напрямком діяльності нашого магазину є торгівля автотоварами – запчастинами, автоаксесуарами. В магазині постійно в продажу широкий асортимент масляних, паливних та повітряних фільтрів, ременів, гальмівних колодок, сальників, підшипників. Якщо необхідної Вам запчастини не виявилось у наявності, ми докладемо всіх зусиль, щоб якнайшвидше замовити її для Вас.

Також в магазині Ви знайдете асортимент автоелектроніки: автомузика, акустичні системи, мультимедіа, автосигналізації, центральні замки, склопідйомники, GPS-навігатори.

Наша діяльність не обмежується автомобільною темою. Ми також розвиваємо й інші напрямки:

  • Бензопили та запчастини до них.
  • Продаж та встановлення сигналізацій, центральних замків, склопідйомників, акустичних систем.
  • Сільгосптехніка та запчастини до неї. Експрес-доставка запчастин на замовлення.
  • Інструмент.
  • Оцінка нерухомого майна.
  • Усний та письмовий переклад – німецька мова
  • Продаж та встановлення систем супутникового телебачення.

Як інтернет-магазин ми відносно молодий проект, але наші спеціалісти мають солідний професійний та життєвий досвід. Виходячи з цього досвіду, ми впевнені, що ніщо не дістається так дорого, та не втрачається така легко, як добре ім’я та довіра Клієнтів. Ми переконані, що прийшли в цей бізнес на довго, а тому бажання мати гарну ділову репутацію є найкращою гарантією сумлінного виконання своїх зобов’язань.
Особливу вагу це має саме в інтернет-торгівлі, коли сторони часто знаходяться на великій відстані один від одного та не бачать ні один одного, ні офісу фірми, ні співробітників. Практично, репутація – це єдиний реальний капітал, котрим володіє інтернет-проект. І ми будемо докладати усіх зусиль, щоб її примножувати.

Якщо ж виникнуть якісь непорозуміння (усі ми живемо в реальному світі), ми докладемо максимум зусиль для їх розв’язання. Ми певні що немає в стосунках з Клієнтом таких питань, які не можливо було б вирішити.

Наша сторінка знаходиться в стані постійного розвитку та вдосконалення. А тому ми будемо Вам вдячні за Ваші зауваження, пропозиції, підказки та інформацію про помічені помилки та неточності.

З повагою – колектив магазину “ВІРАЖ”